Pritaikymo projektas
teirautis dėl projekto

Numatytos išlaidos

Kiti priedai

PRELIMINARI STATYBŲ KAINA Z378 30

current in Q2 of 2023

Premium StandartasEkonominis Standartas
85% baigtumas 159 979139 112

Ekonominis standartas:
Statyba ūkio būdu, organizuojant darbus savarankiškai, naudojant pigesnes medžiagas, derantis dėl kainų su statybininkais arba atliekant darbus savarankiškai.

Premium standartas:
Statyba rangos būdu, garantuoja aukščiausios kokybės standartą, naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos ir gaminiai, darbus atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai, suteikiamos visos ilgalaikes garantijos.

Statybos darbus apima:
Žemės darbai, pamatų, išorinių sienų, perdangos, stogo įrengimą, pilną fasado įrengimą, langų, lauko durų montavimą, vidaus dalinę apdailą, nuogrindų bei įvažiavimo trinkelių įrengimą, lauko inžinerinių tinklų įrengimą.

statyti pigiau
Namas, kurį statote, galibūti pigesnis, priklausomai nuo provincijos, medžiagų, darbo ir statybos sistemų kainos.
Mes stengiamės teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Jei pastebėsite, kad vykdant paslaugą įvyko klaida ar yra netinkamai paskelbta medžiaga (net jei tai negali būti ieškinio pagrindas prieš Z500), pateikite savo komentarus ar pasiūlymus, nes jie gali padėti mums pagerinti mūsų siūlomą produktą ir paslaugą.

Toliau naudodami šią svetainę sutinkate, kad galime patalpinti slapukus ir kitas panašias technologijas jūsų įrenginyje, įskaitant mobilųjį įrenginį, pagal Jūsų sutikimą su mūsų slapukų sutikimo valdymo programa. Mes naudojame informaciją, surinktą iš mūsų slapukų, teikti paslaugas, pritaikyti turinį, analizuoti naudotojo elgesį ir teikti pasiūlymus pagal Jūsų profilį ir kitais privatumo politikoje aprašytais tikslais kiek tai yra leidžiama tam tikrose jurisdikcijose. Slapukai taip gali būti naudojami ir mūsų Patikimų Partnerių (sąrašą galite rasti privatumo politikoje).

Tam, kad tinklapis veiktų tinkamai, būtina naudoti slapukus. Jei nesutinkate jais naudotis, paspauskite „Aš nesutinku“ mygtuką, kurį paspaudus, Jūsų interneto naršyklė išeis iš svetainės.