Visi projektai priklauso Z500 LT

privatumo nustatymai

Diegiami slapukai Jūsų įrenginyje

Aukščiau nurodytas sutikimas taikomas bendram slapukų naudojimui, įskaitant bylas, kurios yra būtinos tinkamam svetainės veikimui teikiant paslaugas. Šis nustatymas nesusijęs su sutikimu tvarkyti Jūsų asmeninius duomenis rinkodaros tikslais.

Jei nustosite naudoti slapukus, svetainė neveiks tinkamai.

Apdorojama asmeninė informacija ir profiliavimas

Aukščiau esantis sutikimas susijęs su Jūsų asmens duomenų tvarkymu Z500 ir jo Patikimų Partnerių rinkodaros tikslais, įskaitant analitinę veiklą. Remiantis šiuo sutikimu, Jūsų duomenys bus naudojami reklamuojant produktus ir paslaugas (mūsų ir mūsų partnerių) tinklalapyje ir Internete.


Toliau naudodami šią svetainę sutinkate, kad galime patalpinti slapukus ir kitas panašias technologijas jūsų įrenginyje, įskaitant mobilųjį įrenginį, pagal Jūsų sutikimą su mūsų slapukų sutikimo valdymo programa. Mes naudojame informaciją, surinktą iš mūsų slapukų, teikti paslaugas, pritaikyti turinį, analizuoti naudotojo elgesį ir teikti pasiūlymus pagal Jūsų profilį ir kitais privatumo politikoje aprašytais tikslais kiek tai yra leidžiama tam tikrose jurisdikcijose. Slapukai taip gali būti naudojami ir mūsų Patikimų Partnerių (sąrašą galite rasti privatumo politikoje).

Tam, kad tinklapis veiktų tinkamai, būtina naudoti slapukus. Jei nesutinkate jais naudotis, paspauskite „Aš nesutinku“ mygtuką, kurį paspaudus, Jūsų interneto naršyklė išeis iš svetainės.

Aš sutinku