Namo statyba

                             Individualių namų statyba – daug laiko ir dėmesio net smulkiausioms detalėms reikalaujantis darbas.

Ilgametė patirtis projektavimo srityje leido mums suburti atestuotų specialistų komandą, kuri pasirūpins, kad projektavimo ir statybos procesai Jums būtų kuo paprastesni - gausite visas projektavimo ir statybos darbų paslaugas iš vienų rankų.

                         Jau turite namo projektą su statybos leidimu? Galime įgyvendinti namą Jūsų sklype!

visus statybos darbus organizuoja ir garantijas suteikia UAB "ZET GROUP"

GAUKITE ASMENINĮ PASIŪLYMĄ!

KAM LAUKTI RYTOJAUS, SUSIEKITE DABAR?

GAUKITE ASMENINĮ PASIŪLYMĄ!
rating.rate_article
(
rating.count: 3
rating.average: 3.67
)

Ką Jūs manote?

Jeigu pastebėjote kažkokių trūkumų ar turite pastebėjimų susijusių z500.lt tinklapio veikla, praneškite mums.
^

Toliau naudodami šią svetainę sutinkate, kad galime patalpinti slapukus ir kitas panašias technologijas jūsų įrenginyje, įskaitant mobilųjį įrenginį, pagal Jūsų sutikimą su mūsų slapukų sutikimo valdymo programa. Mes naudojame informaciją, surinktą iš mūsų slapukų, teikti paslaugas, pritaikyti turinį, analizuoti naudotojo elgesį ir teikti pasiūlymus pagal Jūsų profilį ir kitais privatumo politikoje aprašytais tikslais kiek tai yra leidžiama tam tikrose jurisdikcijose. Slapukai taip gali būti naudojami ir mūsų Patikimų Partnerių (sąrašą galite rasti privatumo politikoje).

Tam, kad tinklapis veiktų tinkamai, būtina naudoti slapukus. Jei nesutinkate jais naudotis, paspauskite „Aš nesutinku“ mygtuką, kurį paspaudus, Jūsų interneto naršyklė išeis iš svetainės.