INTERJERO DIZAINAS

Atliekame visus interjero dizaino projektavimo, projekto valdymo bei įrengimo darbus. Pasirūpinsime viskuo, nuo interjero dizaino projekto iki pilno projekto įgyvendinimo!

 

1. Koncepcija 

Atliekami patalpų išdėstymo, bendros stilistikos bei 3D vizualizacijų darbai.

Sprendžiami išplanavimo klausimai, spalviniai sprendimai, medžiagiškumas, spalvingumas, ir bendra interjero stilistika.

2. Techninis projektas

Atliekami visi reikiami statybiniai brėžiniai. Spendžiami sienų griovimo/statymo, elektros, santechnikos, apšvietimo, lubų ir visi kiti techniniai klausimai, susiję su interjeru.

3. Projekto detalizavimas

Detalizuojami visi interjero įrengimo brėžiniai, parenkami pagrindiniai elementai, baldai, šviestuvai, medžiagos.

Projektuojami vidaus baldai, detalizuojami reikiami interjero įrengimo mazgai, parenkami interjero objektai - durys, šviestuvai bei kitos pagrindinės detalės. Detalizuojamos naudojamos medžiagos, paviršiai ir parenkamos tikslios spalvos.

4. Autorinė priežiūra

Prižiūrima, kad visi vykdomi darbai atitiktų interjero dizaino projektą. Tai užtikrina, kad galutinis rezultatas nebūtų nukrypęs nuo paruošto projekto bei galutinai suderintų sprendimų. Pagal poreikį atliekami projekto valdymo, įrengimo derinimo bei gamybos darbai.

5. Dekoravimas

Interjero detalių parinkimas po patalpų įrengimo.

Parenkamos visos reikiamos interjero detalės, užuolaidos, vazos, paveikslai, pagalvėlės ir visa kita, ko reikia norint sukurti jaukumą ir interjero visumą.

Toliau naudodami šią svetainę sutinkate, kad galime patalpinti slapukus ir kitas panašias technologijas jūsų įrenginyje, įskaitant mobilųjį įrenginį, pagal Jūsų sutikimą su mūsų slapukų sutikimo valdymo programa. Mes naudojame informaciją, surinktą iš mūsų slapukų, teikti paslaugas, pritaikyti turinį, analizuoti naudotojo elgesį ir teikti pasiūlymus pagal Jūsų profilį ir kitais privatumo politikoje aprašytais tikslais kiek tai yra leidžiama tam tikrose jurisdikcijose. Slapukai taip gali būti naudojami ir mūsų Patikimų Partnerių (sąrašą galite rasti privatumo politikoje).

Tam, kad tinklapis veiktų tinkamai, būtina naudoti slapukus. Jei nesutinkate jais naudotis, paspauskite „Aš nesutinku“ mygtuką, kurį paspaudus, Jūsų interneto naršyklė išeis iš svetainės.

Aš sutinku