Kas yra Statinio Techninis Projektas?

Techninis projektas yra vientisas dokumentas, kurio pagrindu atliekama projekto ekspertizė (kai ji privaloma ar kai to pageidauja statytojas), gaunamas SLD, parenkamas statinio statybos rangovas, rengiamas darbo projektas ir t. t. Taigi darbo projektas – projekto antrasis etapas, techninio projekto tąsa, kuriame detalizuojami techninio projekto sprendiniai. Pagal darbo projektą, įvertinus techninio projekto technines specikacijas, gaminami statybinių konstrukcijų ir inžinerinių sistemų elementai, vykdomi statybos darbai. Užbaigus statyti statinį, darbo projekto brėžiniai pažymimi žyma „Taip pastatyta“.

Kas yra Statinio Techninis Projektas?

Darbo projektas yra dokumentas, kurio pagrindu, įvertinus Techninio projekto technines specifikacijas:

  1. Gaminami statybinių konstrukcijų ir inžinerinių sistemų elementai. Jei reikia, gamintojas pagal Darbo projekto brėžinius parengia brėžinius gamybai;
  2. Vykdomi statybos darbai;
  3. Pastatytam statiniui Statybos įstatyme [5.1] nustatytais atvejais išduodamas statybos užbaigimo aktas arba patvirtinama deklaracija apie statybos užbaigimą, Darbo projekto brėžinius pažymint žyma ,,Taip pastatyta“.

Kas yra Statinio Techninis Projektas?

Techninis darbo projektas yra dokumentas, kuriuo vadovaujantis pasiekiami techninio projekto ir darbo projekto tikslai.

Kiek kainuoja statybos leidimas (SLD)?

MOKESTIS UŽ STATYBĄ LEIDŽIANČIO DOKUMENTO IŠDAVIMĄ

Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. rugpjūčio 5 d. nutarimu Nr. 815 „Lietuvos Respublikos nutarimu dėl konkrečių valstybės rinkliavų dydžių ir šios rinkliavos mokėjimo ir grąžinimo taisyklėmis“, asmuo, teikiantis prašymą išduoti statybą leidžiantį dokumentą, moka žyminį mokestį (pvz.: už statybą leidžiančio dokumeto išdavimą, vienbučio gyvenamojo namo projektui, mokama 93 Eur suma,pagal 4.533 punktą):Toliau naudodami šią svetainę sutinkate, kad galime patalpinti slapukus ir kitas panašias technologijas jūsų įrenginyje, įskaitant mobilųjį įrenginį, pagal Jūsų sutikimą su mūsų slapukų sutikimo valdymo programa. Mes naudojame informaciją, surinktą iš mūsų slapukų, teikti paslaugas, pritaikyti turinį, analizuoti naudotojo elgesį ir teikti pasiūlymus pagal Jūsų profilį ir kitais privatumo politikoje aprašytais tikslais kiek tai yra leidžiama tam tikrose jurisdikcijose. Slapukai taip gali būti naudojami ir mūsų Patikimų Partnerių (sąrašą galite rasti privatumo politikoje).

Tam, kad tinklapis veiktų tinkamai, būtina naudoti slapukus. Jei nesutinkate jais naudotis, paspauskite „Aš nesutinku“ mygtuką, kurį paspaudus, Jūsų interneto naršyklė išeis iš svetainės.

Aš sutinku