KontaktaiDarbo laikas: 8:00 - 18:00

Turite klausimų dėl projekto ar reikalinga konsultacija? Susisiekite su architektais:+370 608 88802


info@z500.lt


Prieš susitikimą informuokite mus el. paštu arba mobiliuoju telefonu: info@z500.lt. Mus rasite adresu: Klaipėdos g. 4, Vilnius

NORITE INDIVIDUALAUS PROJEKTO?

Kiekvienas projektas pritaikomas pagal užsakovo poreikius individualiai


UAB „ZET GROUP“

Susisiekti

*
*
*
*
* reikalinga informacija

Jeigu pastebėjote kažkokių trūkumų ar turite pastebėjimų susijusių z500.lt tinklapio veikla, praneškite mums. Asmeninės informacijos apdorojimas pagrįstas GDPR 6 (1) straipsniu tik atsakymui parengti ir siųsti.

Žemėlapis

Toliau naudodami šią svetainę sutinkate, kad galime patalpinti slapukus ir kitas panašias technologijas jūsų įrenginyje, įskaitant mobilųjį įrenginį, pagal Jūsų sutikimą su mūsų slapukų sutikimo valdymo programa. Mes naudojame informaciją, surinktą iš mūsų slapukų, teikti paslaugas, pritaikyti turinį, analizuoti naudotojo elgesį ir teikti pasiūlymus pagal Jūsų profilį ir kitais privatumo politikoje aprašytais tikslais kiek tai yra leidžiama tam tikrose jurisdikcijose. Slapukai taip gali būti naudojami ir mūsų Patikimų Partnerių (sąrašą galite rasti privatumo politikoje).

Tam, kad tinklapis veiktų tinkamai, būtina naudoti slapukus. Jei nesutinkate jais naudotis, paspauskite „Aš nesutinku“ mygtuką, kurį paspaudus, Jūsų interneto naršyklė išeis iš svetainės.

Aš sutinku